MAGIA LIDEREM PRZEDSZKOLI W POLSCE

Nasze Przedszkole Magia jest pierwszą placówką oświatową na Kabatach. Bez przerwy funkcjonujemy od 1999 r.

Nazwa Przedszkola jest magiczna, ponieważ świat, który nas otacza ciągle się zmienia. My potrafimy się do niego odpowiednio dostosować łącząc tradycyjne formy nauczania z duchem nowoczesności. W szczególny sposób troszczymy się o wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych, właściwą sylwetkę i sprawność fizyczną naszych podopiecznych.

Świat jest ciekawy i pełen różnorodności, dlatego zwracamy uwagę, na to aby wzajemnie się akceptować. Kształtujemy postawy wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Dajemy możliwość rozwijania różnorodnych zainteresowań i zwracamy dużą uwagę na indywidualne zainteresowania Dziecka. Odkrywamy talenty i dajemy możliwości rozwoju.

Nasz cel :

Dobro każdego Dziecka.

Edukacja na najwyższym poziomie.

Przygotowanie Dziecka  do szkoły na szóstkę.

Wsparcie Rodziców w wychowaniu młodego człowieka.

Dziękujemy i zapraszamy.