ATUTY.

BEZPIECZEŃSTWO.

Każdy z Rodziców posiada karę  do drzwi wejściowych.

Do Przedszkola w ciągu dnia nie mają wstępu osoby nieupoważnione. Teren zewnętrzny jest monitorowany.

LOKALIZACJA – ZIELONE PŁUCA.

300 metrów od lasu kabackiego.

DUŻY OGRÓD ZABAW.

Posiadamy duży i przestronny plac zabaw. Jego większa część pokryta jest nawierzchnią trawiastą i leśną (drzewa i krzewy). Ogród posiada wydzieloną część z certyfikowanymi zabawkami umieszczonymi na bezpiecznym podłożu. Jego dodatkowym atutem jest duża powierzchnia przeznaczona do gier zespołowych i sprawnościowych. Plac jest ogrodzony i monitorowany.

KADRA.

Nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana i nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Nauczyciele wyróżnianą się doświadczeniem, zapałem do pracy, cierpliwością i ciepłym podejściem.
Dzieci są pod stałą opieką pedagoga, logopedy, psychologa, terapeuty jak również pielęgniarki.

JĘZYK ANGIELSKI.

Nauka języka angielskiego przebiega równolegle z nauką języka polskiego.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO DZIECKA.

Traktujemy Dzieci z godnością i szacunkiem. Nasze działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Dzieci.Wspieramy Rodziców w działaniach wychowawczych i edukacyjnych.

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DZIECI DO SZKOŁY.

Egzaminy dla nich, to żaden stres. W szkołach  osiągają wyniki  na miarę olimpijczyków. Są studentami  najlepszych uczelni na całym świecie.