BEZPIECZEŃSTWO

Każdy z Rodziców posiada karę  do drzwi wejściowych. System monitoringu objęty jest także teren zewnętrzny. Do Przedszkola w ciągu dnia nie mają wstępu osoby nieupoważnione.

LOKALIZACJA – ZIELONE PŁUCA

300 metrów od lasu kabackiego.

Budynek w którym znajduje się Przedszkole spełnia wszystkie prawne normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe.

DUŻY OGRÓD ZABAW

Posiadamy duży i przestronny plac zabaw. Jego większa część pokryta jest nawierzchnią trawiastą i leśną (drzewa i krzewy). Ogród posiada wydzieloną część z certyfikowanymi zabawkami umieszczonymi na bezpiecznym podłożu. Jego dodatkowym atutem jest duża powierzchnia przeznaczona do gier zespołowych i sprawnościowych. Bezpieczeństwo zwiększa ochrona i część zamknięta. Dodatkowym atutem jest monitoring.

KADRA

Nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana i nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Nauczyciele wyróżnianą się doświadczeniem, zapałem do pracy, cierpliwością i ciepłym podejściem.
Dzieci są pod stałą opieką pedagoga, logopedy, psychologa, terapeuty jak również pielęgniarki.

JĘZYK ANGIELSKI

Kompetencje w zakresie wielojęzyczności Dzieci kształtują już od najmłodszej grupy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO DZIECKA

Traktujemy Dzieci z godnością i szacunkiem. Nasze działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Dzieci.Wspieramy Rodziców w działaniach wychowawczych.

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DZIECI DO SZKOŁY

Egzaminy dla nich, to żaden stres. W szkołach  osiągają wyniki  na miarę olimpijczyków. Są studentami  najlepszych uczelni na całym świecie.