BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy pierwszym Przedszkolem w Polsce, które zainstalowało system zabezpieczeń i monitoringu. Każdy z Rodziców posiada karę  do drzwi wejściowych. System monitoringu objęty jest także teren zewnętrzny. Do Przedszkola w ciągu dnia nie mają wstępu osoby nieupoważnione.

LOKALIZACJA

Przedszkole jest w bezpiecznej okolicy -300 metrów od stacji M. Kabaty. Nieopodal znajduje się Las Kabacki. Naprzeciwko jest basen, dzieci uwielbiają się w nim pluskać. Budynek w którym znajduje się Przedszkole spełnia wszystkie prawne normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe.

DUŻY OGRÓD ZABAW

Posiadamy duży i przestronny plac zabaw. Jego większa część pokryta jest nawierzchnią trawiastą i leśną-drzewa. Ogród posiada wydzieloną część z certyfikowanymi zabawkami umieszczonymi na bezpiecznym podłożu. Jego dodatkowym atutem jest duża powierzchnia przeznaczona do gier zespołowych, oraz sprawnościowych. Bezpieczeństwo zwiększa ochrona ludzka , ogrodzenie i zamykanie placu. Dodatkowym atutem jest monitoring placu zabaw.

KADRA

Nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana i nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Nauczyciele wyróżnianą się doświadczeniem, zapałem do pracy, cierpliwością i ciepłym podejściem.
Dzieci są pod stałą opieką pedagoga, logopedy, psychologa, terapeuty jak również pielęgniarki.

JĘZYK ANGIELSKI

Pierwsi w Polsce zastosowaliśmy metodę nauki języka angielskiego przez cały dzień w przedszkolu.Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli, którzy ukończyli najwyższy stopień znajomości języka angielskiego. Od 12.lat współpracujemy ze Szkołą Językową Pupil.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO DZIECKA

Potrzeby Dziecka  są dla nas najważniejsze. Elastyczność placówki pozwala na indywidualne nauczanie i wychowanie.Nauczyciele pracują z dziećmi w grupach wiekowych 8. osobowych. Rodzic na bieżąco informowany jest o postępach swojej pociechy.Nie odkładamy nic na jutro!

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO SZKOŁY

Nasi podopieczni solidnie przygotowani są do szkoły. Egzaminy dla nich, to żaden stres. W szkołach  osiągają wyniki  na miarę olimpijczyków. Są studentami  najlepszych uczelni na całym świecie.