Kadra specjalistyczna

MAGIA LIDEREM  PRZEDSZKOLI W POLSCE

Wszyscy Nauczyciele w Przedszkolu Magia, posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne i specjalistyczne wzbogacane kursami i szkoleniami. Wykorzystują w swojej pracy najnowsze metody i koncepcje pedagogiczne, gwarantując swoim uczniom kształcenie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Mgr Beata Bartos

DYREKTORKA  PRZEDSZKOLA MAGIA

Pedagog i Terapeutka. Dyplomowana Pielęgniarka. Specjalistka do spraw żywienia i ekologii. Członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty.

W roku 2016 otrzymała Tytuł Super Przedszkolanki z rąk Telewizji polskiej.

Obecnie Collegium Civitas: Akademia Liderów Oświaty.

Prywatnie mama Magdy, Mikołaja i Marysi.

Życiową pasją pani Beaty jest niesienie pomocy innym, praca z Dziećmi i ciągły rozwój.

Mgr Dorota Idczak

PSYCHOLOG PRZEDSZKOLA

Mgr Magdalena Wójcik

LOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

Magdalena Bartos

PSYCHOPEDAGOG KREATYWNOŚCI

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej.Specjalistka rozwijająca  potencjał twórczy dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka szkoły podstawowej w klasie fortepianu.

Obecnie studentka II stopnia – UW.

Mgr Dorota Sygut

NAUCZYCIELKA MUZYKI I TAŃCA

Absolwentka Szkoły Artystycznej II stopnia w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego  na wydziale Wokalno – Aktorskim.

Mgr Olga Maria Paradowska

NAUCZYCIELKA  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja- filologia angielska.

Karolina Brzuszczyńska

PEDAGOG SPECJALNY – INSTRUKTORKA TEAKWON – DO

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. Instruktorka Taekwon – do, posiadaczka czarnego pasa. Srebrna medalistka Pucharu Europy Juniorów oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski.